Witaj w Twoim świecie ruchu i tańca!

Nazywam się Magda Shkilevych i mam ogromną przyjemność wprowadzić Cię w świat tańca, choreoterapii, tańca intuicyjnego, improwizacji tanecznej.

Już 22 stycznia, w poniedziałki o g. 18 startujemy z nowym programem:

ŚWIADOME CIAŁO – ŚWIADOME ŻYCIE

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak bardzo Twoje ciało może wpłynąć na jakość Twojego życia? Zapraszam Cię na wyjątkową podróż przez 8 tygodni, gdzie skupimy się na rozwijaniu świadomości ciała od podstaw.

W trakcie naszego kursu online na żywo będziemy eksplorować tajemnice komunikacji pomiędzy ciałem a umysłem. Nauka odbierania sygnałów wysyłanych przez nasze ciało stanie się kluczem do lepszego zrozumienia siebie i otaczającego nas świata.

Dlaczego warto wziąć udział? Ponieważ świadomość ciała to nie tylko umiejętność odbierania sygnałów, ale także klucz do każdego ruchu w życiu. Nasze działania, nawet te pozornie nieruchome, opierają się na subtelnych sygnałach wysyłanych przez ciało.

Ale to nie wszystko! Ten kurs to także wstęp do fascynującego świata tańca intuicyjnego i ruchu autentycznego. To idealna baza nie tylko dla tancerzy, ale dla każdego, kto pragnie lepszego zrozumienia siebie i odkrycia pełni życia.

Teraz jest idealny moment na inwestycję w swoje zdrowie, rozwój osobisty i większą świadomość. Początek roku to czas, gdy nowa energia i nowe cele mogą zmienić Twoje życie. Dołącz do naszej społeczności “Świadome Ciało – Świadome Życie” i zacznij żyć pełniej już dziś!

Przez kilkanaście lat taniec był dla mnie głównie sportem – trenowałam taniec towarzyski, jeździłam na turnieje, zdobywałam klasy taneczne. Wówczas nie widziałam w tańcu nic poza aktywnością fizyczną, świetnym spędzaniem czasu, przygodą, pasją. O tańcu intuicyjnym i choreoterapii nie słyszałam wtedy w ogóle.

Moje spojrzenie na ruch i taniec dojrzewało przez długi czas po zakończeniu kariery sportowej tancerki (i jeszcze dojrzewa). Zawsze podświadomie czułam, że chcę od tańca czegoś więcej. Czułam, że w ruchu kryje się coś jeszcze oprócz tej sportowej części. Dopiero na studiach uświadomiłam sobie to wszystko.

Teraz każdego dnia odkrywam coś nowego w sobie przez ruch. Uczę się czuć siebie i być ze sobą w dobrej relacji. Czuję tą niesamowitą MOC płynącą z ruchu improwizowanego.

Moim marzeniem jest pokazać Ci jak możesz uwalniać siebie w ruchu.

Nie będę Ciebie uczyć jak to zrobić po mojemu. Pokażę Ci jak możesz odnaleźć SWÓJ SPOSÓB.

Moje słowa traktuj tylko jako WSKAZÓWKI, a najbardziej zaufaj swojej INTUICJI.

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące tego programu lub innych moich produktów zachęcam Ciebie do wysłania wiadomości przez poniższy formularz!